г.Батурин ул. Кооперативная, 5

+38(073) 415 07 89
+38(063) 174 23 31


Время работы: с 10:00-17:00,
выходной: понедельник

Ми у Вас закохались і приїдемо до вас іще раз! Дякуємо за чудовий настрій і окремо спасибі за костюми! Ви робите людей щасливішими.
ПрАТ «Куликівське молоко». 15.10.2017.

Щиро дякуємо за гостинність, теплий прийом. За цікаву, пізнавальну екскурсію.
Приємно вражені щирістю господарів та доброзичливістю персоналу. Ви робите цікаву справу, яка приносить людям задоволення та нові знання.
Дякуємо за теплу сімейну атмосферу.
З повагою гості з Києва. 15.10.17.

Молодці! Чудове поєднання власної справи з історичним минулим.
Ярослав. Підпис. 11.10.2017 р.

Какую прекрасную сказку вы нам подарили, дорогие хозяева и персонал гостиницы-музея «Паруса Маклая». вы просто молодцы! Такой чудесный музей, фотозона, сама идея и воплощение выше всяких похвал. Креативно! Но самое лучшее, – это ваши люди, прекрасный персонал. Отдельное спасибо Людмиле Николаевне – я никогда таких чутких, чудесных, внимательных людей в наших отелях не встречала! А фотосессия в прекрасных костюмах – это такой подарок! Всё у вас здорово, рекомендую всем! Хочется вернуться ещё к вам. Спасибо! ☺
От имени большой команды постояльцев из г. Днепр
Юлия Таркина. Подпись. 16.09.2017

Вражені експозицією цього прекрасного музею: він створений надзвичайно фахово, сучасно, а головне – з любов’ю. дуже вдячні співробітнику музею Галині Тимофіївні, яка своїми знаннями, доброзичливістю – створює неповторну атмосферу сприйняття експозиції музею. Вона створила нам справжнє свято на день 40-річчя нашого весілля.
З повагою кияни Нікітюк-Тарчевські. Підпис. 10.09. 2017.

Я из города Артемовск. Мне очень понравилась экскурсия и особенно штурвал! В Батурине я в гостях и у меня остаются от этого города очень хорошие впечатления.
Дякую. Юльга с Донбасса. 9.09.2017.

От всей души благодарны работникам кафе за сердечное, внимательное профессиональное отношение к посетителям. За очень вкусную еду, за внимание. Всех благ работникам кафе, успехов и благодарных клиентов.
Конотоп. Подпись. 8.09.2017.

Хочемо висловити велику подяку за наданий відпочинок. Не можемо вказати жодних недоліків у роботі персоналу. З першої хвилини перебування в цьому закладі ми зрозуміли, що це буде неперевершено: нас радушно зустріли, без заперечень поселили в шикарний номер, створили атмосферу спокійного домашнього відпочинку.
Особливої поваги та подяки заслуговує робота кухні. Все дуже смачно, вчасно, охайно та задушно. Бажаю всім, хто докладає зусиль, коштів, витрачає свій час і своє здоров’я для забезпечення відпочинку в цьому закладі, кріпкого здоров’я, наснаги та довгих років плідної праці! Ви дійсно творите диво самі цього не розуміючи. Обов’язково завітаю до Вас ще і пораджу всім друзям.
Відвідувачі м. Прилуки. Підпис. 23.08.2017.
Огромное спасибо за такую чудесную и теплую экскурсию. Мы действительно окунулись в те времена. Музей прекрасный, а экскурсовод просто восхитительна. Будем рассказывать и советовать в Киеве друзьям и родственникам.
С уважением семья Савченко. Киев. 3.09. 2017г.

Огромное спасибо! очень интересная экскурсия. Радушный экскурсовод. Прекрасный Музей. Масса позитива.
Гости из Мариуполя. 22.08.2017.

Дякуємо за екскурсію, було надзвичайно цікавоє екскурсовод Людмила Миколаївна – СУПЕР!!!
Компліменти! Варто приїжджати сюди.
Дубини: Наталія, Анатолій – Чернігівський р-н.
Оксана – Бахмач,
Леонтій, Міра – Білорусь –Німеччина. 20.08.2017.

Страницы: 1 ...3 4 5 6 7 ... 35


* Обязательные для заполнения поля