м.Батурин вул. Кооперативная, 5

+38(073) 415 07 89
+38(093) 674 25 45


Час роботы: с 10:00-17:00,
вихідний: понеділок

Центр відпочинку «Вітрила Маклая» взяв участь у міжнародній віставці UITT

UITT - це традиційне щорічне місце зустрічі туристичних операторів, авіакомпаній, тур агентств, національних і регіональних туристичних комітетів, страхових компаній, готельних та курортних комплексів. Виставка розкриває весь спектр туристичних послуг, починаючи з організації туристичних поїздок у різні кінці світу, і закінчуючи послугами авіаперевезень, продажем залізничних квитків, розміщенням та бронюванням готелів, організацією конференцій, семінарів, інсентив-турів, наданням страхових послуг.

 

 

Щорічно за допомогою UITT більше 700 компаній з 60 країн світу одночасно вирішують 4 основні завдання бізнесу: маркетингові дослідження, формування іміджу бренду, реклама продукту, продажу.

Виставку відвідує більше 22 000 відвідувачів, а це 338 унікальних контактів на годину. 94% яких є фахівцями галузі, і приймають або впливають на прийняття рішення про співпрацю. UITT - це також 200 годин високоякісних галузевих семінарів, презентацій та прес-конференцій, які сприяють професійному розвитку 7500 відвідувачів - фахівців.

 

 

Відкриття музею М.М.Міклухо-Маклая у м.Малин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конференція «Гранти у сфері освіти та науки»

3 грудня 2014 року відбулася конференція на тему «Гранти у сфері освіти та науки». На заході були присутні депутати Чернігівської та Сумської області, мер міста Батурина, представник народного депутата Давиденко В.М., представники Обласної державної адміністрації. Під час конференції обговорювалися такі питання як що таке гранти, особливості надання грантів, специфіка грантів в Україні та як отримати гранти.

 

 

 

 

 

День сільськогосподарського працівника

 

14 листопада в приміщенні Історико-культурного центру «Вітрила Маклая» відбулося святкування Дня сільськогосподарського працівника. На заході були присутні найбільш відомі аграрники Чернігівської області.

 

 

 

 

 

 

 

 

Віктор Андрійович Ющенко в Батурині

23 жовтня 2014 місто Батурин мав велику честь приймати у себе третього Президента України Віктора Ющенка (20005-2010гг). Це Людина, якій Гетьманська столиця зобов'язана своїм відродженням, він завжди відзначав особливу роль Батурина у вихованні української нації: «Кожен, хто приїде до Батурина, побачить цю землю, вийде громадянином України, який свідомо свою душу, своє тіло може покласти за український народ» - ці слова особливо актуальні в наш час.
Віктор Андрійович поклав квіти до Пам'ятника жертвам Батуринської трагедії 1708р., ознайомився з роботою колективу заповідника по створенню в палаці гетьмана К. Розумовського Музею гетьманської слави, оглянув експозицію Будинку Генерального судді В. Кочубея, відвідав Воскресенську церкву, де вклонився могилі гетьмана К. Розумовського та поставив заупокійну свічку.

Так само він відвідав Історико-культурний центр «Паруса Маклая».
Віктор Андрійович зацікавився Музеєм великого мандрівника М.М. Миклухо-Маклая. Гостинні господарі Надія Петрівна та Олександр Іванович Міклухо-Маклай провели захоплюючу екскурсію третьому Президенту України і від усього серця подякували почесному гостю за його благородні справи, за відновлений Батурин.

 

 

 

Форум лівих і лівоцентристських сил України

В суботу, 2 серпня 2014 року, в гетьманській столиці м. Батурин в Історико-культурному центрі «Вітрила Маклая» пройшов Форум лівих і лівоцентристських сил України.
Учасниками Форуму були соціалісти, соціал-демократи, представники партії "Справедливість", діти війни, громадські та молодіжні організації і профспілки. По закінченні форуму був фуршет.

 

 

 

 

 

17 липня 2014 відбулося відкриття Історико-культурного центру «Вітрила Маклая»


17 липня 2014 з нагоди 168-річчя з дня народження видатного вченого-мандрівника М.М. Миклухо-Маклая відбулося відкриття Історико-культурного центру «Вітрила Маклая» у місті Батурин Чернігівської області.
Завзята сім'я не зупиняється на досягнутому, і незважаючи на нелегкі часи в Україні, Олександр Іванович та Надія Петрівна Миклухо-Маклай створили вже третій Музей Маклая!Перший музей був відкритий в селі Калитянське Чернігівської області, другий в селищі Кача біля Севастополя.

У відкритті Історико-культурного центру взяли участь відомі українські вчені, педагоги, представники місцевої влади, громадські діячі, журналісти.
Кожен виступаючий зазначав, що новостворений Історико-культурний центр «Паруса Маклая» покликаний стати центром відродження духовності не тільки на Чернігівщині, а й в масштабах всієї країни.

 

Дивитися відео з відкриття історико-культурного центру "Вітрила Маклая"