м.Батурин вул. Кооперативная, 5

+38(073) 415 07 89
+38(093) 674 25 45


Час роботы: с 10:00-17:00,
вихідний: понеділок

Подивитись усі фотографії

Історико - культурний центр «Вітрила Маклая»

Це вже третій приватний Музей М.М.Миклухо-Маклая. Перший Музей був відкритий в 2010 році недалеко від Києва, в селі Калитянське Чернігівської області, на батьківщині батька Маклая Миколи Ілліча Миклухи. Другий знаходиться в селищі Кача біля Севастополя. І створений він там був не випадково, а тому що в Севастополі знаходиться Інститут біології Південних морів ім. Ковалевського. Перед будівлею інституту стоїть бюст М.М.Миклухо-Маклая з білого каменю (скульптор О.Д.Мінькова), встановлений там до 100-річного ювілею відкриття Севастопольської біологічної станції, яка в 1963 році була перетворена в інститут.
Висловлення Маклая: «Необхідно щось важливе зробити для людей, і тільки після цього ти - людина», сім'я творців Музею - Олександра Івановича і Надії Петрівни Миклухо-Маклай - зробила девізом свого життя. Отже, благородну справу самовідданого служіння людству, розпочата Маклаєм більше ста років тому, продовжує жити.
Напрямок діяльності Музеїв Маклая - масово-просвітницька робота, популяризація історико-культурної спадщини, музейна педагогіка.
В планах Музею - проведення конференцій, лекцій, зустрічей, відкритих уроків.

 

 

Читати про музей